Kurumsal seyahat, toplantı organizasyonu, MİCE, seminer organizasyonu için Fransa’daki lider seyahat uzmanı

20 yıldır Paris’te turizm sektöründe faaliyet gösteren France Panoramic, üstün hizmet ve kalite anlayışıyla müşterilerinin taleplerini, bilgi ve tecrübeleriyle üzerine katma değer katarak unutulmaz organizasyonlar tasarlar. Gerçek bir işbirliği çerçevesinde sizinle birlikte çalışıyor, istekleriniz, bütçeniz, kurumsal kültürünüz doğrultusunda seyahat, seminer organizasyonu, bayi toplantısı ve gezileri, teşvik turları ve gezileri, şirket turları projelerinizi uzmanlık ve ciddiyet içinde tasarlıyoruz. Bankacılıktan perakendeciliğe, otomotiv sektöründen tekstil sektörüne kadar şimdiye kadar birçok şirketin yurtdışı etkinliklerini organize etmiştir.

Fransa’nın lider turizm şirketi France Panoramic, kongre ve seminer organizasyonlarında, her türlü yurtdışı otel, şehir ve tur rezervasyonu taleplerinizde, seyahat sigortası ve uçak bileti temini konularında profesyonel uzmanlarla sizlere hizmet vermektedir.

Misafirlerimizin, günlük hayatlarının bir parçası haline gelen stresten, biraz olsun kurtulmalarını ve özellikle Fransa olmak üzere yurtdışı seyahatlerinde muhteşem gezi deneyimleri elde etmesini sağlamak istiyoruz. Başarımızın bir sırrı varsa bu, misafirlerimizin görüş ve acısını kavrayarak, onlara en iyi gezi deneyimi yaşatmamızdır.

Otel rezervasyonundan, transfer araç hizmetine, günlük programlardan şehir rehberliğine, hepsini biz bir araya getirip sizin için tamamlıyoruz. Fuar gibi iş seyahatleriniz için de malzeme taşınması, iş yemeği organizasyonu gibi tüm işlemleri biz hallediyoruz. Bu sırada siz de bavulunuzu rahatça hazırlayabilirsiniz.

Kurumsal Hizmetlerimiz

Kurumsal Toplantı Organizasyonları
Kongre, Seminer, Sempozyum, Konferans
Eğitim Toplantıları
Çalışma Grupları
Yönetici Seyahat Servisleri
Dış Hat Uçak Biletleri
Yurtdışı Otel Rezervasyonları
Araç Kiralama
Fuar Seyahatleri
Motivasyon ve Teşvik Gezileri
Grup Organizasyonları
Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları