Kurumsal Ekibimiz

Etkileşimli ve profesyonel bir seyahat deneyimi sunan France Panoramic turizm acentası, deneyimli ve uzman ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

6W9A3271

Gerçek şehri yaşayın

Sıkça gidilen yerlerin dışına birlikte çıkalım. Yerel insanların gittiği yerlere gidip, şehrin az bilinen noktalarını ziyaret ederek lokal hayata açılan şehir meydanlarını deneyimleyin.

baslık 1

Deneyimli ekibimizle tanışın

Paris’te ikamet eden, birden çok dil bilen, Fransa’nın coğrafyasına, tarihine ve diline hakim bir takımız.

baslık 4

Konforun tadını çıkarın

Konforunuz ve eşsiz bir deneyim geçirmeniz için misafirlerin önemini bilen, sürüş ve karşılama konusunda eğitimli bir kadroya sahibiz. Vip araçlarımızda LCD Ekran TV, wifi bağlantısı, buzdolabı, çay ve kahve makinesi, deri koltuklar bulunmaktadır.

France Panoramic ekibi kimdir?

Kültürel gezilerinizde ve iş seyahatlerinizde eşsiz bir deneyim yaşamanız için 2009’da Paris’te kurulan France Panoramic, bugün türkçe, ingilizce, fransızca dillerinde profesyonel rehberlik desteği sunmaktadır.

Ekibimiz Paris’te yaşayan, Fransa’daki gündelik ve iş hayatını iyi tanıyan kalifiye ve eğitimli profesyonel tur rehberlerinden oluşuyor.

Amacımız dünyanın her yerinden gelen misafirlerimize özel ve benzersiz programlar tasarlamak ve sunmaktır. Bunun için uzun zamandır edinmiş olduğumuz tecrübe ve güveni ön planda tutmaktayız. Bizden talep edileni beklentilerin üzerinde icra ederek, bilgi ve teknoloji çağının faydalarını bilinçli kullanarak misafirlerimizin memnuniyetini artırmak ve dolayısıyla bizi tercih eden kurumların ve kişilerin elit bir firmayla çalışmanın keyfini yaşatmaktan keyif alıyoruz.

Biz, genç, sektörünün dinamiklerini iyi analiz etmiş, ihtiyaçların ve taleplerin farkında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ilişkilerimizi “güven” duygusu üzerine inşa eden bir firmayız. Fransa turu yapmak, bu güzel ülkenin farklı bölgelerindeki tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleri keşfetmek herkesin hayalidir. Şimdi, France Panoramic’in sunduğu hizmetlerle; hem Paris ve yakın çevresini, hem de farklı bölgeleri keşfetmek mümkün.

Düzenlediğimiz günübirlik Paris turları, Fransa’nın bölgeleri ve komşuları seçenekleriyle misafirlerimiz zamanını en verimli ve keyifli şekilde değerlendirmektedir. Konfor ve güvenlik içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız keyifli VİP turlar sizleri bekliyor.

FRANCE PANORAMIC GEZİ SÜRECİ

1. Bizimle iletişime geçin

E-mail atarak ya da arayarak bir France Panoramic yetkilisine seyahat ihtiyaçlarınızdan anlatın. Siz kahvenizi içip dinlenirken biz size harika çözümler üretelim.

2. Seyahat detaylarınızı bize bırakın

Yolculuğa çıkmadan önce halledilmesi gereken detaylar bir sürü işiniz varken sizin de gözünüzde büyüyor değil mi? Fransa’ya gelmeden önce yapacağınız kültür ya da iş turizmi adına ihtiyacınız olan her şeyi sizin için düşünüp hazırlıyoruz.

Otel rezervasyonundan, transfer araç hizmetine, günlük programlardan şehir rehberliğine, hepsini biz bir araya getirip sizin için tamamlıyoruz. Fuar gibi iş seyahatleriniz için de malzeme taşınması, iş yemeği organizasyonu gibi tüm işlemleri biz hallediyoruz. Bu sırada siz de bavulunuzu rahatça hazırlayabilirsiniz.

3. Yolculuk zamanı

Bütün planınız artık hazır, şimdi hayat boyu hatırlayacağınız anılarınızı deneyimlemek için hazırsınız. Seyahatiniz boyunca oluşabilecek herhangi bir probleme yardımcı olabilmek için yanınızda olacağız.

O halde, Bon Voyage!