Kurumsal

France Panoramic ekibini yakından tanıyın. 

Etkileşimli ve profesyonel bir seyahat deneyimi.​

6W9A1676

Gerçek şehri tanıyın

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
baslık 1

Deneyimli ekibimizle tanışın

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
baslık 4

Profesyonel ekipmanın tadını çıkarın

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

France Panoramic ekibi kimdir?

Kültür turizmi ve iş seyahatlerinde türkçe, ingilizce profesyonel destek sunmak amacıyla kurulan France Panoramic olarak Paris’te 2009 yılında kurulduk. Ekibimiz Paris’te yaşayan, Fransa’daki gündelik yaşantıyı ve iş hayatını iyi tanıyan kalifiye ve eğitimli profesyonel tur rehberlerinden oluşuyor.

Amacımız dünyanın her yerinden gelen misafirlerimize özel ve benzersiz programlar tasarlamak ve sunmaktır. Bunun için uzun zamandır edinmiş olduğumuz tecrübe ve güveni ön planda tutmaktayız. Bizden talep edileni beklentilerin üzerinde icra ederek, bilgi ve teknoloji çağının faydalarını bilinçli kullanarak misafirlerimizin memnuniyetini artırmak ve dolayısıyla bizi tercih eden kurumların ve kişilerin elit bir firmayla çalışmanın keyfini yaşatmaktan keyif alıyoruz.

Biz, genç, sektörünün dinamiklerini iyi analiz etmiş, ihtiyaçların ve taleplerin farkında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ilişkilerimizi “güven” duygusu üzerine inşa eden bir firmayız.
 
Fransa turu yapmak, bu güzel ülkenin farklı bölgelerindeki tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleri keşfetmek herkesin hayalidir. Ancak, genelde Paris’e gelinir ve geziler bu şehir ile sınırlı kalır. Şimdi, France Panoramic’nin sunduğu hizmetlerle; hem Paris ve yakın çevresini, hem de farklı bölgeleri keşfetmek mümkün. Düzenlediğimiz günübirlik Paris turları, Fransa’nın bölgeleri ve komşuları gezileri ile misafirleriniz zamanını en verimli şekilde değerlendirecektir. Konfor ve güvenlik içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız keyifli VIP turlar misafirlerinizi bekliyor.
 

FRANCE PANORAMIC SÜRECİ

1. Bizimle iletişime geçin

Email atarak ya da arayarak bir France Panoramic yetkilisine seyahat ihtiyaçlarınızdan bahsedin, siz kahvenizi içip dinlenirken biz size harika çözümler üretelim.

2. Seyahat detaylarınızı bize bırakın

Yolculuğa çıkmadan önce halledilmesi gereken detaylar bir sürü işiniz varken sizin de gözünüzde büyüyor değil mi? Fransa’ya gelmeden önce yapacağınız kültür ya da iş turizmi adına ihtiyacınız olan her şeyi sizin için düşünüp hazırlıyoruz. Otel rezervasyonundan, transfer araç hizmetine, günlük programlardan şehir rehberliğine, hepsini biz bir araya getirip sizin için hallediyoruz. Fuar gibi iş seyahatleriniz için de malzeme taşınması, iş yemeği organizasyonu gibi tüm işlemleri biz hallediyoruz. Bu sırada siz de bavulunuzu rahatça hazırlayabilirsiniz.

3. Yolculuk zamanı

Bütün planınız artık hazır, şimdi hayat boyu hatırlayacağınız anılarınızı deneyimlemek için hazırsınız. Seyahatiniz boyunca oluşabilecek herhangi bir probleme yardımcı olabilmek için yanınızda olacağız. O halde, Bon Voyage!